Vali Büyük Kocaali’ye övgüler yağdırdı.

  • PDF

Vali Büyük Kocaali’ye övgüler yağdırdı.

Eşi Emine Hayriye Büyük ile birlikte Tüyap Fuar Alanı Salon 8a da bulunan Kocaali standını ziyaret eden Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Kocaali’nin tanıtım için hazırlanan materyaller ve tanıtım ürünlerinin seçimi konusundaki başarısına övgüler yağdırdı.

 
Sakarya Valisi Mustafa Büyük eşi Emine Hayriye Büyük ile birlikte Kocaali standını ziyaret etti. İlçenin gelişmekte olan turizm bölgeleri arasında olduğunu vurgulayan Vali Büyük, Kocaali standında ilçeyi yansıtan tüm değerlerin özenle vurgulandığını ve bu sebeple fuarın güçlü stantları arasında yer alacağını ifade etti. Öncelikle Kocaali Kestane Balı’nın tadına bakan Vali Büyük ardından, Sakarya Fındık Entegre A.Ş. tarafından üretilen çikolatalı fındık ürünleri ile yakından ilgilendi. Vali Mustafa Büyük stanttan aldığı bir ürünü ziyaretçilere ve basın mensuplarına ikram ederken, kendisine hediye edilen kalp şeklinde ambalajlanmış çikolatalı fındık paketini ise hiç düşünmeden eşi Emine Hayriye Büyük’e hediye etti. Kocaali standında yaklaşık 20 dakika kalan Sakarya Valisi Mustafa Büyük’ün bir diğer ilgi odağı ise Antik Maden Deresi Turistik Tesisleri oldu. Tesise ait broşür ve reklam çalışmalarını dikkatle inceleyen Büyük, Antik Maden Deresi Turistik Tesisleri sahibi ve Metzel İnşaat Dış Ticaret Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sapan’dan tesislerin durumu ile ilgili bilgi aldı. İlçenin turizm yönü ile sürekli gelişmekte olduğunu vurgulayan Sakarya Valisi Mustafa Büyük “Kocaalimiz denizi, kumu, güneşi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi ve kültürel değerleri ile sürekli kendini yeniliyor, cazibe merkezi haline geliyor. Ve bu durum standımıza en iyi şekli ile yansıtılmış. Antik Maden Deresi Turistik Tesisleri’nin ilçenin tanıtımında büyük payı var, aynı zamanda işlenmiş fındık ürünleri ve Kocaalili arıcıların ürettiği Kestane Balının ilçenin tanıtımına büyük katkısı olacak. Ve bu değerler standımızda en güzel hali ile işlenmiş. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
 
 

Salı, 29 Ocak 2013 14:49 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Vali Büyük Kocaali’ye övgüler yağdırdı.