Ahşap binada yangın çıktı.

  • PDF

Ahşap binada yangın çıktı.

Kocaali Hürriyet Caddesi üzerinde Halil Soğuk’a ait iki katlı ahşap binada yangın çıktı. Vatandaşların durumu bildirmesinin ardından olay yerine gelen Kocaali ve Karasu Belediyelerine ait itfaiye ekipleri ahşap binanın çatısında çıkan yangını kısa sürede kontrol altına aldı.

Geçtiğimiz Cumartesi günü öğlen saatlerinde, Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan Halil Soğuk’a ait iki atlı ahşap binada bilinemeyen bir nedenle yangın çıktı. Vatandaşların durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen Kocaali Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Binanın ahşap olması ve yangının büyüme ihtimaline karşılık takviye olarak talep edilen Karasu Belediyesi itfaiye ekipleri de kısa sürede olay yerine gelerek çalışmalara destek verdi. Ahşap binanın çatısında başlayan yangın bitişiğindeki diğer binaya sıçramadan kontrol altına alındı. Yangının elektik kontağından çıkma olasılığının yüksek olduğunu belirten bina sahibi Halil Soğuk, duyarlı vatandaşlara ve yangının söndürülmesinde çaba gösteren itfaiye ekiplerine teşekkür etti. Olayla ilgili inceleme sürüyor. 

Cuma, 23 Mart 2012 21:13 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Ahşap binada yangın çıktı.