Hastaneye Karanfil Yağmuru.

  • PDF

Hastaneye Karanfil Yağmuru.

Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan ve Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar 14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile Kocaali Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek sağlık personelinin bayramını kutladı.

En mukaddes meslek
Kocaali’deki hizmetlerine yeni hizmet binası ve yeni yüzüyle devam eden Kocaali Devlet Hastanesi, 14 Mart Tıp Bayramı münasebeti ile Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan ve Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ı ağıladı. 14 Mart Çarşamba günü Kocaali Devlet Hastanesi’ni ilk ziyaret eden Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar oldu. Sabah saatlerinde hastaneyi ziyaret eden Başkan Acar, hastane personelinin Tıp Bayramı’nı kutlayarak tüm personele karanfil hediye etti. Başkan Acar’ın konuya ilişkin yayınladığı mesajda “Bilgelik, yüksek ahlak, fedakârlık gibi hasletlerle donatılmış hekimlik, aynı zamanda hikmetten beslenen yeryüzündeki en ulvi ve en mukaddes mesleklerden biridir. Hekimliği bu denli kutsal ve ulvi kılan, onun; yaşatmak, tedavi etmek, iyileştirmek esaslı, "insana hizmet" merkezli oluşudur. Bu duygu ve düşüncelerle, bilgi, beceri ve emeğiyle insan sağlığına fedakârca hizmet eden tıp camiasının '14 Mart Tıp Bayramı'nı en içten duygularımızla tebrik ediyoruz” ifadelerine yer verildi.
 
Şartlar ne olursa olsun
Kocaali kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan ise yoğun programı nedeni ile hastane ziyaretini aynı gün öğleden sonra gerçekleştirdi. Hastane personelini görev yaptıkları birimlerde ziyaret eden Kaymakam Feslihan’a İl Genel Meclis Üyeleri Şaban Kanbur ve Halit Depe eşlik etti. Personele karanfil dağıtarak jest yapan Kaymakam Feslihan’ın mesajı ise “Hekimlik, gece gündüz, soğuk sıcak demeden şartlar ne olursa olsun fert ve toplumun sağlığını korumak, dolayısıyla mutluluğunu sağlamak, herkesin derdine çare olmaya koşmak mesleğidir. Hekimlerimizin ve tüm sağlık çalışanlarımızın bu hizmet kervanında özveri ve inançla, meslek onuruna yakışır bir şekilde hizmet üretmeye devam etiklerine ve devam edeceklerine inanıyoruz. Bu düşüncelerle, fedakârca hizmet veren değerli doktor ve tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı'nı kutluyorum” şeklinde oldu.


Cuma, 23 Mart 2012 22:10 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Hastaneye Karanfil Yağmuru.