Kadıköy’de Sertifika Töreni.

  • PDF

Kadıköy’de Sertifika Töreni.

Kocaali Belediyesi, Halk Eğitim Merkezi ve Kocaali Ziraat Odası işbirliği ile Kadıköy Köyü’nde düzenlenen süt sığırcılığı kursu geçtiğimiz hafta içi sona erdi. Toplam 32 kursiyerin katıldığı 104 saatlik kursu başarı ile tamamlayan kursiyerler için Kadıköy Köyü İlköğretim Okulu’nda sertifika töreni düzenlendi.

Törene Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Coşkun, Kocaali Ziraat Odası Başkanı Tamer Tunca ve Veteriner Hekim Tahsin Madenci katıldı. Törende kursiyerlere hitaben konuşma yapan Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, tarımsal kalkınmanın bilinçli üreticiler sayesine geçekleşeceğini vurguladı.

Bu kapsamda yürütülen eğitim faaliyetlerinin aralıksız devam ettiğini vurgulayan Kaymakam Feslihan, tarım ve hayvancılığa yönelik kursların kapsamı genişletilerek devam edeceğini söyledi. İlçe halkından yoğun talep aldıklarını dile getiren Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ise, ilgilerinden dolayı köy halkına teşekkür etti.

Cuma, 23 Mart 2012 22:10 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Kadıköy’de Sertifika Töreni.