Şehit Aileleri Unutulmadı.

  • PDF

Şehit Aileleri Unutulmadı.

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 97. Yılı Kutlamaları ve Çanakkale Şehitlerini anma etkinlikleri çerçevesinde davet programı düzenledi. Programa Kocaalili şehitler Mehmet Sarı, Tuncay Altay, Sebahattin Ataman ve Nuri Tan’ın aileleri ve yakınları katıldı.

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 97. Yılı Kutlamaları ve Çanakkale Şehitlerini anma etkinlikleri çerçevesinde davet programı düzenledi. Programa Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Kocaali İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Alparslan Avşar, İl Genel Meclis Üyeleri Şaban Kanbur, Halit Depe ve Kocaalili şehitler Mehmet Sarı, Tuncay Altay, Sebahattin Ataman ve Nuri Tan’ın aileleri ve yakınları katıldı. Programda konuşan Başkan Acar “Bu gün 18 Mart, hem Çanakkale Zaferini andık ve aynı zamanda Şehitlerimizi anma günü.

Bu kapsamda kaymakamımız, meclis üyelerimizle birlikte ilçemizdeki şehit ailelerimizle bir araya gelelim, dertleşelim istedik. Vatan uğrunda bayrak uğrunda şahadet şerbetini içmiş şehitlerimiz Mehmet Sarı, Tuncay Altay, Sebahattin Ataman ve Nuri Tan’a ve tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, sizlerle bir araya gelmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi. Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan ise organizasyon dolayısı ile Belediye Başkanı Ahmet Acar’a teşekkür etti.

Belediye Başkanı Ahmet Acar’ın düzenlemiş olduğu program vesilesi ile Kocaali’deki şehit yakınları ile tanışma fırsatı yakaladıklarını vurgulayan Kaymakam Feslihan, “Bu vesile ile sizlerle tanışmış olduk. Bundan sonra daha yakından da tanışacağız. Başkanıma teşekkür ediyorum. Şehitlerimizi rahmetle anıyor, sizleri ihtiyaç duydu olduğuz her konuda makamımıza bekliyorum” dedi.

Cuma, 23 Mart 2012 22:39 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Şehit Aileleri Unutulmadı.