Nihayet Duvar Yapılıyor.

  • PDF

Nihayet Duvar Yapılıyor.

2007-2008 eğitim öğretim yılında tamamlanarak hizmete giren Yeni Mahalle Osman Salihoğlu İlköğretim Okulu’nda yaklaşık beş yıllık aradan sonra istinat duvarı yapımına başlandı. Kocaali Belediyesi İnşaat Mühendisi İlker Çelik, Kocaali Yeni Mahalle Muhtarı Yaşar Hamza ve Osman Salihoğlu Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı İlyas Alemdar çalışma bölgesini ziyaret ederek Okul Müdürü Veysel Yılmaz ve yüklenici firma yetkililerinden proje ile ilgili bilgi aldı.

Geçtiğimiz hafta içi başlayan çalışmalar kapsamında, okul çevresine yaklaşık 350 metre uzunluğunda, bir buçuk metre yüksekliğinde beton duvar örülecek ve beton duvar üzerine tel örgü çekilerek okul bahçesi dış etkenler karşısında güvenli hale getirilecek. Ayrıca okul bahçesinin giriş bölümünde bulunan yaklaşık 50 metrekarelik boş alanın okula ait otopark şeklinde yapılandırılması için çalışma başlatıldı.

Osman Salihoğlu İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı İlyas Alemdar ve Mahalle Muhtarı Yaşar Hamza okul çevresindeki görüntü kirliliği yaratan bölgelerde Kocaali Belediyesi tarafından çevre düzenleme çalışması yapılması için talepte bulundu.

Perşembe, 29 Mart 2012 19:57 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Nihayet Duvar Yapılıyor.