Teşkilat Zirveye Oturdu.

  • PDF

Teşkilat Zirveye Oturdu.

Ak Parti Kocaali Gençlik Kolları, 2. Olağan İlçe Başkanları Toplantısı’na ev sahipliği yaptı. Mart ayı üye faaliyetlerinde 232 üye ile il birinciliğini elde eden Kocaali teşkilatı en yakın rakibi Serdivan’ı ikiye katladı.

 


İlçe Başkanları
Ak Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanlığı’nın 2. Olağan İlçe Başkanları Toplantısı, Kocaali teşkilatnın ev sahipliğinde gerçekleşti. Geçtiğimiz Pazar günü Ak Parti Kocaali İlçe Binası’nda yapılan toplantıya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Özden, Başkan Yardımcısı Yusuf Doğan, İl Teşkilatlanma Başkanı Mehmet Keçeoğlu, Ekonomi ve Mali İşler Başkanı Serdar Yazıcı, Adapazarı İlçe Başkanı Özcan Kocayaz, Akyazı İlçe Başkan Yardımcısı Atahan Tekir, Arifiye İlçe Başkanı Emre Özer, Erenler Halil Yavşan, Ferizli İlçe Başkan Yardımcısı Emin Teksöz, Karasu İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Adanur, Kaynarca İlçe Başkanı Bertu Yıldız, Sapanca İlçe Başkanı Emre Kibar, Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı İsmail Koçak ve Söğütlü İlçe Başkanı Hakan Karakaş katıldı. Toplantıda gençlik kolları teşkilatlarının bir aylık çalışmaları değerlendirilirdi.

232 yeni üye
Yaklaşık 2 saat süren toplantının sonunda Mart ayı içerisinde üye faaliyetlerinde dereceye giren ilçe teşkilatlarına başarı plaketleri takdim edildi. Mart ayı içerisinde teşkilata toplam 232 yeni üye kazandıran Kocaali Gençlik Kolları Teşkilatı il birincisi olurken il ikinciliğini ise 105 üye ile Serdivan İlçe Teşkilatı aldı. Başara plaketini Gençlik Kolları İl Başkanı Yusuf Özden’in elinden alan Ak Parti Kocaali Gençlik Kolları Başkanı Muhammed İnce, yüzdelik üye dağılımları esas alındığında Sakarya’nın Türkiye’de 16. Sırada olduğunu belirterek bu oranın daha yukarılara taşınması için mücadele ettiklerini söyledi. İl Başkanı Yusuf Özden ise Kocaali teşkilatının ev sahipliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşkilat yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Perşembe, 29 Mart 2012 20:40 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Teşkilat Zirveye Oturdu.