CHP’de Dur Durak Yok.

  • PDF

CHP’de Dur Durak Yok.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağan kongresinin ardından görev dağılımını yaparak çalışmalarına başlayan CHP Kocaali İlçe Teşkilatı, haftayı kurum ziyaretleri ile geçirdi. Başkan C. Murat Altıntaş ve yönetimi Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, İlçe Jandarma komutanı Alparslan Avşar, İlçe Emniyet Amiri Önder Kavak ve Devlet Hastanesi Müdürü Yahya Oruç’u makamında ziyaret etti.

Kurum ziyaretleri başladı
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen 34. olağan kongresinin ardından görev dağılımını tamamlayarak çalışmalarına hız kazandıran CHP Kocaali İlçe Teşkilatı, haftayı kurum ziyaretleri ile geçirdi. İlk olarak Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan’ı makamında ziyaret eden Başkan Altuntaş ve yönetimi ardından İlçe Jandarma Komutanlığı, emniyet amirliği ve Kocaali Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Yoğun ziyaret programında Başkan ALtuntaş’a yönet İlçe Sekreteri Ertan Yıldız, Eğitim Sekreteri Remzi Işık, Örgütlenmeden sorumlu BAŞKANB Yardımcısı İsmail Macuncu, Ekonomi ve Mali işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Enver Kesikbaş, kadın kollarından sorumlu Başkan Yardımcısı Nuray Aslan ve üst köylerden sorumlu başkan yardımcısı Ersin Dinek eşlik etti.

Ziyaret takvimi tamam
Gerçekleştirilen kurum ziyaretleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan CHP Kocaali İlçe Başkanı Cengiz Murat Altuntaş, yapılan ziyaretlerden pozitif enerji ile ayrıldığını belirtti. Altuntaş “Yaklaşık bir hafta gibi kısa bir sürede ilçe teşkilatımızın yeni oluşumunu tamamlayarak ilçedeki faaliyetlerimize hız kazandırdık. Bu kapsamda Kocaali Kaymakamlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı, Emniyet Amirliği ve Hastane yetkililerimizi ziyaret ederek, hem kendileri ile tanışmış hem de ilçemizin genel sorunları ile ilgili değerlendirmelerde bulunmuş olduk. Teşkilat olarak, resmi kurum ve kuruluşlarımız başta olmak üzere, tüm sivil toplum örgütlerimiz ve siyasi parti ilçe teşkilatlarımıza yönelik ziyaret programlarımızı 1 Nisan tarihine kadar tamamlayacağız. Ayrıca tüm köy ve mahalle muhtarlarımıza yönelik ziyaret takvimimizi, 19 Mayıs tarihinde sonlanacak şekilde planladık” dedi.

Her kapıyı çalarız
Muhalefet partisi olarak ilçe halkının genel sorunlarını yerinde tespit ederek sorunların çözümü için mücadele edeceklerini belirten CHP Kocaali İlçe Başkanı Cengiz Murat Altuntaş “Gerçekleştireceğimiz köy ve mahalle ziyaretlerinde halkımızın genel sorunlarını yerinde tespit ederek, ilçemizin envanterini çıkaracağız. Tespit ettiğimiz sorunların yetkili birimlere ulaştırılması ve kısa sürede çözüme kavuşturulması için çalışacağız. Bu kapsamda halkımızın sorunlarının giderilmesi adına Ak Parti İlçe Teşkilatı başta olmak üzere tüm siyasi parti yöneticilerimiz ve tüm idare kurumlarımızla çözüm için birlikte hareket etmeye hazırız. Muhalefet partisi olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz” dedi.

Perşembe, 29 Mart 2012 20:54 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler CHP’de Dur Durak Yok.