Öğrencilerden Şiir Seli.

  • PDF

Öğrencilerden Şiir Seli.

Kocaali Beşevler İlköğretim Okulu Öğrencileri hazırladıkları şiir dinletisi programı ile katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı. Türk edebiyatının usta şairlerinden derlenen şiirleri seslendiren öğrenciler ayakta alkışlandı.

Ustaları aratmadılar
Kocaali Beşevler İlköğretim Okulu Türkçe Öğretmeni Özlem Akgün Karagüven önderliğinde düzenlenen şiir dinletisi programı izleyenlerden tam not aldı. Türk edebiyatının unutulmaz şiirlerinin seslendirildiği programda duygulu anlar yaşandı. Programda sahne alan Elif Ceren Yılmaz, İrem Yan, Esra Çetinkaya, Emre Gülmez, Esengül Bozan, Kıymet Aslan, Şeyma Nur Kızıltaş, Funda Girgin, Elif Karabaş, Ahmet Uzun, Zeynep Yan’ın ustalarını aratmayacak yorumları katılımcılar tarafından uzun süre alkışlandı. Kocaali Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen program yaklaşık 2 saat sürdü.

Özgüven kazanıyorlar
Programda kapanış konuşmasını yapan Okul Müdürü Rahman Uygun bu tür organizasyonların öğrencilerin performanslarını artırdığını ve özgüvenlerini kazanmalarına yardımcı olarak ile yeteneklerini keşfetmede büyük önem arz ettiğini vurguladı. Kocaali Beşevler İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Süleyman Memiçoğlu ise programa katılan öğrencilere ve gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı misafirlere teşekkür etti. Programa Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ve eşi Türkan Acar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın, okul müdürleri, öğretmenlerin yanı sıra çok sayıda öğrenci velisi ve vatandaşlar katıldı. Program sonunda Türkçe Öğretmeni Özlem Akgün Karagüven yönetiminde şiir okuyan öğrencilere İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın ve Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar tarafından katılım belgesi ve hediyeler takdim edildi.

Cuma, 06 Nisan 2012 13:43 tarihinde güncellendi

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ Haberler Öğrencilerden Şiir Seli.