Yasal Uyarılar

Oy ver
(7 oy)

Sayın Site Ziyaretçisi;

YAYIN KURALLARI

1-1.) Ulaşmış olduğunuz sitemiz www.kocaalirehber.com haber ve bilgi portalıdır.

1-2.) Yazarların veya ziyaretçilerin yazıları (duyuru ve haber haricindeki) aynı konulu köşe yazısı veya yazarların yazıları Kocaali veya köyleri ile ilgili diğer web sitesinde veya sitelerinde yayınlanmışsa ayrıca yayınlanmaz, yayınlanmış olsa bile tespitinde yayından kaldırılır. Gönderilen yazıların yayınlanıp yayınlanması hususunda karar site yönetimine aittir gönderilen haberin veya yazının yayınlanması beklenemez. Yayınlanan yazılar veya siteye gönderilen yazıların tüm tasarruf hakkı www.kocaalirehber.com site yönetimine aittir.

1-3.) www.kocaalirehber.com sitesinde yayınlanan tüm bilgi ve materyal, ilgili yasaların koruması altındadır.www.kocaalirehber.com portalına ait her türlü yazılım kodu, veritabanı içeriği ve görsel materyal kesinlikle kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz ve başka bir bilgisayara yüklenemez.

1-4.) Kaynağı doğrudan belirtilen içerik unsurlarından (haber, yazı, yorum, araştırma) her türlü hukuki sorumluluk yazarlarına aittir.

1-5.) www.kocaalirehber.com gönderilen ve yayınlanan yazıların telif hakkına doğrudan sahip olmuş sayılır. www.kocaalirehber.com'da yayınlanan tüm içeriğin telif hakları mahfuzdur.

1-6.) Site ve içerdiği bilgiler haber verme, duyurma amaçlı olduğundan, yayınlanan bilgiler hiçbir şekil ve surette www.kocaalirehber.com taahhüdünü oluşturmaz, Bilgilerden kaynaklanan her türlü riskler ve hareketler doğrultusunda varılabilecek sonuçlar ve teşkil edebilecek hukuki anlaşmazlıkları, neticede meydana gelebilecek maddi ve manevi zararlar, www.kocaalirehber.com bağlayıcı değildir ve bu konularda sorumluluk kabul edilmez. Meydana gelebilecek her türlü riskler bizzat özel veya tüzel kişilere ait olacaktır. Hangi şekil ve hangi ad altında olursa olsun, hiçbir durumda her türlü gerçek veya tüzel kişi ve kişilerin hem direk veya dolaylı uğrayabileceği maddi veya manevi mağduriyet, hasılı ne nam adı altında veya şeklinde olursa olsun, uğrayabileceği zararlardan www.kocaalirehber.com kesinlikle sorumluluk kabul etmeyecektir. İş bu yazı ile hiçbir özel veya tüzel kişilerin ne suret veya ad altında olursa olsun talep etme hakkının olmayacağı peşinen duyurulur.

2-1.) Sitemizin başlıca haber ve fotoğraf kaynakları site yönetimi ile gönüllü muhabirler üzerinden elde edilen haberler ile görsel ve yazılı basın ve diğer sitelerden aldığı haberler teşkil etmektedir.

2-2.) Sitede yayınlanan her türlü yazılar, fotoğraflar, karikatür ve grafikler, ilanlar editörlerin kontrollerinden geçirilerek, gerek görülürse düzeltmeler yapıldıktan sonra sorumluluğu sahiplerine ait olmak şartıyla yayınlanır veya gerek görüldüğünde yayınlanmaz. www.kocaalirehber.com'a ulaşan materyaller, seçilerek, kontrol edilerek ve gerekliyse düzeltmeler yapılarak değerlendirilir.

2-3.) www.kocaalirehber.com'a gönderilen ve yayınlanmaya değer görülen yazılar ayrıca onay alınmadan yayınlanır.

2-4.) Hiç bir yazıya veya gönderilen bilgiye yayınlanma taahhüdü verilmez.Yayınlanmış olsa hiç bir bildirimde bulunmadan tekrar yayından kaldırma hakkına www.kocaalirehber.com sahiptir.

2-5.) www.kocaalirehber.com haberleri elde ettiği kaynağı belirterek yayınlar. www.kocaalirehber.com yayınlanan haberler aynen veya değiştirilerek kullanılması, kullananları hukuki sorumluluk altına sokar.

2-6.) www.kocaalirehber.com sitemiz, sunduğu sözel, grafiksel bilgileri kişisel özel çabaları, güvenilir kaynaklar ve kişilerden derleyerek, tamamen iyi niyetle ve her hangi bir teminat ve garanti oluşturmaksızın, yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla yayımlamaktadır. Dolayısıyla sitemiz editörleri, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu sitenin muhteviyatını değiştirebilir veya ortadan kaldırabilirler.

2-7.) Yayınlansın veya yayınlanmasın gönderilen yazılar, fotoğraflar, karikatürler, grafikler, ilanlar hiçbir surette iade edilmez iadesi talep edilemez..

2-8.) www.kocaalirehber.com veya 2. - 3. şahıslar ve haber ajanslarından elde ettiği tüm haberlerin hakları saklıdır. www.kocaalirehber.com önceden yazılı onayı olmadan, kendi ürettiği veya dolaylı olarak sözleşmeli haber ajanslarının haberlerini ve fotoğraflarını kopyalanması, tamamen veya kısmen yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.

3-1.) Kişilerin ve kurumların hak ve özgürlüklerine saldırı, rencide edici, itham ve zan altında bırakıcı yazılar kesinlikle yayınlanmaz.

3-2.) Sitemiz içinde yer verilen linklerden sorumluluğumuz yoktur. Linklerden ait oldukları siteler sorumludur.

3-3.) Site içinde verilen linklerle ilgili yanlışlıklar bildirildiğinde düzeltilir.

3-4.) www.kocaalirehber.com sitesine ziyaret gerçekleştiren herkes bu kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Bu kategorideki diğerleri: « Basında biz Hakkımızda »

SİTE HAKKINDA

İnternet sitemiz, Kocaali ilçesinin internet ortamında daha etkin bir şekilde tanıtılmasını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Her türlü bilgi ve önerileriniz için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

İLETİŞİM

  • Adres: Ağalar Mah. Cumhuriyet Cad. No:22 Kocaali/Sakarya
  • Tel: +(264) 812 25 62
  • Gsm: +(544) 415 39 61
  • E-mail: bilgi@kocaalirehber.com
BURADASINIZ İçerik Genel Yasal Uyarılar